• Zobraziť / skryť filtre
- ~z Záznamy
Výsledky hľadania
Bohužiaľ bolo zistené nič.

spiatočný
Večerné šaty Svieži nie je len ranné slovo. S našou špeciálnou kolekciou večerných šiat môžete osviežiť svoje večery. Pre všetky profesionálne ženy sú spoločenské šaty súčasťou ich každodenného života. Vďaka elegantným večerným šatám sa ženy cítia nielen sebaisto a pohodlne, ale dodávajú im aj príchuť pôvabu.

A čo môže byť lepšie ako získať množstvo spoločenských šiat za veľkoobchodné ceny? Predstavte si, že si na každé slávnostné stretnutie oblečiete nové spoločenské šaty. Určite upútate nielen pozornosť, ale pritiahnete aj pozornosť.

V kolekcii Matterhorn nájdete jedinečnú ponuku všetkých typov veľkoobchodných spoločenských šiat. Či už teda lovíte krátke elegantné večerné šaty alebo dlhé večerné šaty či koktailové šaty, najdôležitejšie je, aby ste sa cítili sebaisto a pohodlne vo svojej koži. A naša kolekcia vám to zaručí. Stačí si ich prezrieť a nájsť tie ideálne pre vás.

Maloobchodné predajne môžu osviežiť svoje regály módnymi výjavmi z jedného domu. Našu kolekciu obnovujeme každých pár hodín, aby sme vám zabezpečili, že budete mať vždy to, čo potrebujete.

Tipy na štýl večerných šiat:
  • FORMÁLNE KLIENTSKÉ STRETNUTIE: Môže byť dobré vybrať si čiernobiele večerné šaty. Je podmanivá, ale v inom zmysle. Má v sebe eleganciu aj profesionalitu.
  • OFFICE PARTY: Ak si chcete obliecť šaty na kancelársky večierok, ukážte svoj šarm v krátkych večerných šatách. Nalaďte sa na párty náladu so svojimi profesionálnymi kolegami z kancelárie.
  • PRIVÁTNE PÁRTY: Ak ide o osobný večierok, večerné rande, svadobnú oslavu alebo rodinnú udalosť, možno bude dobré zvoliť dlhé večerné šaty. Na večerný večierok si vyberte jemné farby, na párty výrazné a žiarivé.