Vytvorte si online podnikanie s Matterhornom

Kúpte si tisíce dizajnérskych výrobkov - bez stresu a starostí. Plaťte len za to, čo predávate. Navyše sa za vás postaráme o dopravu!

Zaregistrujte sa zadarmo
Začnite spolupracovať a rozšírte svoju ponuku

27 tisíc modelov oblečenia, spodnej bielizne a obuvi

nové produkty každý deň

Máte vlastný obchod alebo možno predávate na trhovisku? Pozrite si naše integračné riešenia

Chcete vykonať vlastnú integráciu?

Stiahnutie súborov produktov vo formátoch XML, CSV a iných formátoch

Získajte najnovšie informácie o produktoch a skladových zásobách v spoločnosti Matterhorn. Naša platforma vám umožňuje rýchlo stiahnuť súbory XML, CSV a iné súbory, ktoré sa aktualizujú každé 2 hodiny, takže ich môžete ľahko integrovať do svojho modulu. Užívajte si rýchly a jednoduchý prístup k svojim údajom!

Integrácia vášho obchodu so súbormi xml

Využívanie rozhrania API

Využite silu nášho rozhrania REST API na prístup ku všetkým potrebným údajom o produktoch, zásobách, kategóriách a výrobcoch! Naše rozhranie API tiež uľahčuje automatizáciu objednávania z veľkoobchodu Matterhorn, takže môžete zefektívniť svoje nákupné procesy. Vyskúšajte potenciál nášho API ešte dnes!

Integrácia vášho obchodu s rozhraním API

Tradičný predaj alebo dropshipping?

Tradičný predaj


Dropshipping


Rozvíjajte svoje podnikanie na medzinárodnej úrovni

Uľahčite si globálnu prepravu s Matterhornom! Naša platforma podporuje katalógy až v 14 jazykoch, takže môžete osloviť zákazníkov na celom svete. Nechajte nás, aby sme sa o všetko postarali, a verte, že váš balík sa dostane ku konečnému zákazníkovi rýchlo a bezpečne.

Dropshipping do Veľkej Británie, USA, Kanady, Francúzska, Nemecka, Talianska, Španielska, Rakúska, Belgicka, Dánska, Portugalska, Spojených arabských emirátov a mnohých ďalších krajín po celom svete!